1 Bitcoin 320 Bin Dolar Olacak

Şuanda 1 BTC fiyatı 30 ila 35 bin dolar içinde bir kurda gidip geliyor. 1 Bitcoin 320 Bin Dolar Olacak demek ise gerçek anlamda çılgınlık sadece bunu söyleyen kişiler kripto para milyoneri olunca olabilir mi? Diye kendimize soruyoruz.

Kripto para yatırımları ve Feysbuk davaları ile aniden meşhur olan Winklevoss ikizleri 1 Bitcoin’in gelecekte 320 bin Dolar civarında olacağını düşünüyor. İkizler CNBC kanalına verdikleri röportajda fena giden Bitcoin ve kripto para piyasasını değerlendirdi. Ek olarak Winklevoss kardeşler oldukça iddialı bir izahat da yapmış oldu.

“KRİPTO PARALAR GERÇEK DEĞERİNDE DEĞİL”

Fena performansa karşın Winklevoss ikizleri Bitcoin’in aslolan değerinin şuan ki hali olmadığı mevzusunda hem düşünce, Bitcoin’in potansiyelini göremeyenler için hayal gücü yoksunluğundan acı çekenler olarak nitelendirdiler.

Kripto paralar şuanda ciddi bir münakaşanın ortasında bazılarına göre büyük bir yatırım aracı, bazılarına göre ise büyük bir fiyaskonun başlangıcı günümüzde alışverişte kripto para kullanımı tartışılıyor. Gelecekte kripto paralar daha oldukca kullanırsa talep artacak ve kıymeti terfi edecektir.

Kripto paraların insanları korkutmasındaki ana niçin ise aniden düşüşe geçebiliyor olması, oldukca süratli şekilde kıymet kazanan kripto paralar birkaç gün içinde yüzde 25’e varan kıymet kaybı yaşamıştı.

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir