18 Yaşında Kripto Para Zengini Oldu

Kripto paralar ile varlıklı olma hayalleri kuran pek oldukça kişiyi esin olan Eddy Zillan 15 yaşlarında kripto para yatırımı halletmeye başladı. Ortalama olarak 3 senelik bir yatırım ile 1 Milyon Dolar değerinde bir servetin sahibi oldu.

ABD basını tarafınca araştırılan genç yatırımcı geçtiğimiz günlerde Business Insider’a konuştu. 3 yıl ilkin tenis dersi vererek kazanılmış olduğu parayı kripto paraya yatıran Eddy Zillan ilk olarak 100 Dolar ile giriş yapmış ve 10 Dolar kazanmış. Daha sonrasında ise tüm birikimini bu alana yatırmaya başlamış olan Eddy Zillan, “Her şeyimi riske ettim” diyen Zillan 18 yaşına vardığında Millyoner olmuştu.

SOSYAL MEDYA FENOMENİ

Kripto para piyasasının son dönemde yaşamış olduğu sıkıntılar hakkkında da yorumlar icra eden Zillan, 2015’e oranla kripto paraların dışarıdan gelecek müdahalelere açık bulunduğunu düşünüyor. Genç yatırımcı kripto para danışmanı olarak müşterilerine hizmet vermeyi sürdürüyor.

Eddy Zillan oldukça iyi bir toplumsal medya kullanıcısı kripto paralar ile kazanılmış olduğu paralar ile şaşalı bir yaşam yaşayan Zillan, bu anları toplumsal medya hesabından paylaşıyor. Zillan’ın şuanda ciddi bir toplumsal medya fenonemi bulunduğunu ve oldukça sayıda takip edeni bulunduğunu da söylemekte yarar var.

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir