2 Adımda Binance’ten Kredi Kartıyla Kripto Para Satın Almak

Bitcoin’de yaşanmış olan son yükselişler, kripto para piyasasının tekrardan ilgi odağı haline gelmesine niçin oldu. Kripto paralar kamuoyunda daha geniş kitlelere ulaştı ve piyasaya yeni yatırımcı girişi başladı. 

Kripto para satın almak aslen {hiç de} zor olmasa da piyasaya yeni giriş meydana getiren kullanıcılar ilk olarak kredi yada bankamatik kartlarıyla Bitcoin satın almayı tercih ediyor. Bu yazımızda sizlere dünyanın en büyük ve en popüler kripto para borsası Binance üstünde kredi kartıyla iki adımda iyi mi kripto para satın alabileceğinizi göstereceğiz. 

1- İlk olarak Binance’a giriyoruz. Eğer Binance hesabınız yoksa buradaki bağlantıya tıklayarak kolayca üye olabilirsiniz. Hemen sonra Fonlar sekmesinin en alt kısmında yer edinen Buy With Credit Card’a tıklayarak işlemimize başlıyoruz.

2- Burada kullanıcıları oldukça rahat bir arayüz karşılıyor. Almak istediğiniz kripto para birimini ve almak istediğiniz miktarı seçip kolayca ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemenin peşinden satın aldığınız kripto paralar, 10 ila 30 dakika içinde cüzdanıza ulaşıyor.

Binance üstünden kredi kartınızla satın alabileceğiniz kripto paralar ise şu şekilde: Bitcoin XRP, Ethereum, Litecoin ve Bitcoin Cash

Binance borsasına üye olmak için buraya tıklayın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir