45 Kat Değerlenmeyle Binance’ta Listelenen Elrond (ERD) 24 Saatte %100 Değer Kazandı

Geçtiğimiz haftalarda Binance Launchpad’te token satışı meydana gelen ve IEO’su en oldukca kazandıran kripto para projesi Elrond’un (ERD) fiyatında ve işlem hacminde ciddi bir yükseliş yaşandı. Neredeyse tüm kripto para birimleri kıymet kaybederken Elrond’un fiyatındaki bu artış Binance IEO’larının elde etmiş olduğu başarının göstergesi.

Ortalama yedi gün ilkin IEO fiyatının 12 katına Binance’te listelenmeye süregelen Elrond satış baskısına maruz kalmış ve geride bıraktığımız hafta ortalama %50 kıymet kaybetmişti. Sadece Elrond son 24 saatte ortalama %100 kıymet kazanarak kendini kanıtlamayı başardı. Şu anda Binance’te günün en oldukca kazandıranları sıralamasında birinci sırada yer edinen Elrond, kıymet kaybetmeye devam eden Bitcoin ve popüler altcoin’lere meydan okuyor.

Elrond’un yanı sıra FET, ONE, CELR, MATIC şeklinde öteki Binance IEO’ları da haberimizin hazırlandığı sırada %13 ila %10 içinde kıymet kazanmıştı. Böylece piyasanın fena gittiği şu günlerde Binance Launchpad geçmişteki projeleriyle birkez daha itimat tazelemiş oldu.

Bunlar da ilginizi çekebilir:


Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir