ABD’li Bankadan Kripto Para Açıklaması

St. Louis Federal Biriki Bankası, kripto paralar ile ilgili olarak insanların aklında oluşan bazı informasyon talepleri ve sorular ile ilgili adeta cevap verdi. St. Louis Federal Biriki Bankası yetkililerince gösterilen açıklamada kripto paralar ile düzgüsel kağıt paranın içinde fark olmadığı, ikisinin de değersiz parçalar olduğu bilgisine yer verildi.

Kripto paralar ile gerçek hayatta kullanılan paralar içinde pek fark olmadığının belirtilmesi ile beraber yetkililerce meydana getirilen açıklamada iki paranında belirli bir ekip limitleri olduğu ve bu limitler dahilinde insanların işlemler yapabildikleri bilgisi paylaşıldı.

Kripto Paralara Pozitif Yaklaşıyorlar

Kripto paralar ile ilgili St. Louis Federal Biriki Bankası yetkililerinin tavrı pozitif yönde olarak görünüyor. Bazı bankaların yetkilileri ise kripto paralar ile ilgili negatif açıklamalar ve idrak oyunları ile kendilerini gösterirken, bunun arkasında yatan sebep ise bazı bankaların kripto paralar dolayısı ile karlılık oranlarının düşmesinden kaygı etmeleri olarak gösteriliyor. Zira kripto para dünyasında yaşanmış olan her pozitif yönde gelişme teknolojisi gelişmemiş, yeniliğe açık olmayan bankaları ciddi oranda tehdit eden vakalar olarak algılanmakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir