Alan Howard, Bitcoin’e Yatırım Yapabilir

Milyarder iş adamı Alan Howard ile ilgili yeni iddialar ortaya atıldı. İddialara gore bir süreden beridir 1 milyar 350 milyon dolar net serveti olan iş adamının bu alanda borsa dahi kurabilecek olduğu iddia ediliyor. İş adamının yatırım yapmak için Bitcoin’i tercih etmesinin beklendiği, sadece Ethereum ve öteki kripto paralara yatırım yapması da küçük bir ihtimal dahilinde.

Birçok alanda yatırımları bulunan ve etken fon yatırımı bulunan Alan Howard‘ın, kripto para piyasasına girecek bulunduğunun iddialarının dahi şimdiden birçok yatırımcıyı heyecanlandırmış durumda. Büyük yatırımcıların piyasada olmasının hem itimat açısından, hem kripto paraların geleceği açısından ehemmiyet taşımış olduğu artık malum bir durum.

Yatırımlar Ardı Ardına Gelebilir

Alan Howard’ın yatırımlarının ardı ardına yapabilecek olduğu, sadece şu aşamada kendisinin bu mevzuda data vermemesinden dolayı net bir açıklamanın bilinmediği belirtiliyor. Kripto paralara yönelik olarak her meydana getirilen yatırımın bigün geri dönecek bulunduğunu belirten birçok isim benzer biçimde yeni dönemde Howard tarafınca da kripto para piyasasından milyonlarca dolar para kazanılması mümkün hale gelebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir