Amazon Kripto Para Dünyası İle İlgili Ne Planlıyor?

Amazon, adını bilmeyen, duymayan kaldı mı kim bilir. En azından gelişmiş ve gelişmeye devam eden netin kullanımda olduğu ülkelerde adını duymayan alışveriş meraklısı kalmamıştır. Bununla beraber Amazon bir tek alışveriş için kurulmuş bir web sitesi değil. Müşterilerine sunmuş olduğu kitap, film ve müzik şeklinde platformlar yardımıyla kendisini devamlı olarak güçlendirmeyi başarmış ve bugün dünyanın en varlıklı şirketleri konumunda ilk sıralarda kendisini büyük bir başarı ile sergilemiş olan şirketlerin başlangıcında geliyor.

Son günlerde ise Amazon tarafınca kripto paralar ile ilgili patent alındığının haberlerinin ortaya çıkması gelecekte Amazon’un kripto paralar ile ilgili sektörde madencilik, borsa ve öteki alanlarda bazı iş imkanları sağlayabilecek bulunduğunu ortaya koyan bir gerçek olarak yorumlanıyor.

Amazon Ne Yapabilir?

Amazon kripto para sektöründe isterse dünyanın en büyük borsasını dahi açabilme yetkisine ve gücüne haiz olan şirketlerden bir tanesi. Bu enerjisini üretim, borsa, alım ve satım şeklinde alanlarda kullanabilecek olan Amazon’un gelecek dönemde kripto para yatırımcılarına yönelik almış olduğu bu patentleri iyi mi ve ne süre kullanacak olduğu ise en azından şimdilik bilinmeyen.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir