Amerikalı 11 yaşındaki çocuk Bitcoin kitabı yazdı

Amerikalı olduğu öğrenilen ortaokul talebesi 11 yaşındaki Andrew Courey, geçtiğimiz günlerde Bitcoin ve kripto paralar ile ilgili kitabını tamamladı. ABD’da yaşayan ve babasının teknoloji sektöründe tanındık bir yatırımcı olduğu öğrenilen Courey’in kitabı her insanın anlayacağı şekilde yazdığı, 10 yaşlarında bir çocuğun dahi kripto paralar ile ilgili birçok bilgiye kitap üstünden ulaşabilecek bulunduğunu deklare etti.

Kendisinin yalnız 22.50 dolara karşılık eden Bitcoin sahibi bulunduğunu açıklayan Andrew Courey, Bitcoin, Ethereum şeklinde sanal paralara yatırım yapmak yerine dünyanın en büyük alışveriş sitesi zinciri olan Amazon hisselerine yatırım yapmayı tercih ettiğini deklare etti.

Amazon Hisseleri Daha Fazla Kıymet Görüyoruz

Courey, Amazon hisselerinin kripto paralara oranla daha çok kıymet kazandığını ve daima varolacak bulunduğunu belirterek, bundan dolayı kendisinin kripto paralara ilgi duymadığını deklare etti. Kitabının ABD’nın birçok bölgesinden alınabilecek bulunduğunu açıklayarak sözlerini sonlandıran Courey, Bitcoin hakkında bilgiler, gelecekte iyi mi kıymet kazanıp, iyi mi kıymet kaybı yaşayabilecek olduğu şeklinde tüm bilgilerin kitabında bir çocuğun idrak edebilecek olmasıyla birlikte kolay bir dil ile yazdığını belirtti.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir