Asya kripto paralar konusunda ”lider” olmayı sürdürebilir

Asya ülkeleri kripto paralar mevzusunda dünyada sayılı ülkeler içinde. Devamlı yeni adımlar atılan Asya vatanlarında kripto paralar mevzusu oldukça çok can yakıcı ve oldukça çok yasak olan bir mevzu olsa bile Çin, Cenup Kore ve öteki birkaç ülkede kripto paraların kullanımı fazlaca fazla ve daha çok artış gösterecek pozisyonda.

Kripto para sahibi olmak isteyen Asyalıların güvenilir yatırım olarak gördükleri kripto paraların kuvvetli yatırım aracı olması ve kazanç mevzusunda öteki yatırımlardan bir adım önde olabilmesi şeklinde nedenler dolayısı ile kripto para yatırımlarına oldukça çok ilgi ve kıymet gösteriyor.

Yasaklar Asya’da fazla

Asya’da yasakların son aşama fazla uygulanıyor olması ise ülke vatandaşlarının daha çok problemler yaşamasına ve kripto paralardan daha kısa sürede uzak kalmalarına sebep oluyor. Devletlerinde alınan yasak kararlarının son aşama fena bulunduğunu düşünen Asyalılar, bölgede niçin dolayı kripto paralar ile ilgili yasakların bu denli fazla uygulanmış olduğu mevzusunda kendilerine izahat yapılmamasının gelecekte daha çok ihlal ve daha çok probleme sebep olacak bulunduğunu düşünüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir