Avustralyalı içecek şirketi çekilişle 4 Bitcoin veriyor!

Bitcoin fiyatının 42 bin TL civarında seyrettiği günümüzde, kripto para sektörüne yabancı insanların dahi kendilerine verilecek parasız Bitcoin‘i geri çevirmek istemeyecekleri çıkarımında bulunabiliriz. Görünüşe gore Avustralyalı içecek şirketi Boost Juice de bu fikri benimsemiş bulunuyor. Müşterilerine yapmış olduğu duyuruda gelecek ay toplam 4 tane Bitcoin‘i çekilişle dağıtacağını duyuran şirket, kripto paralarla ilgilenenlerin gündemine bomba benzer biçimde düştü.

Fiyatı doğru tahmin et, ödülü kap!

Parasız Bitcoin kazanmak isteyen müşterilerin yapması gerekense fazlaca kolay. Çekilişin sona ereceği tarihte Bitcoin fiyatını en doğru şekilde tahmin etmeyi başaran talihliler, parasız Bitcoin‘i cüzdanlarına aktarma edebilecekler. Satın alınan her bir Boost Juice içeceği, iştirakçilerin bir kez daha tahminde bulunabilmesini sağlayacak. Şu demek oluyor ki ne kadar fazlaca içecek alınırsa, o denli fazlaca ve değişik fiyat tahmini yapılabilecek.

CoinDesk‘e gore Bitcoin fiyatı an itibariyle 10,800 dolar bandında. Dünyanın en popüler kripto para birimi Bitcoin’in son dönemde fazlaca dengesiz bir fiyat politikası seyrettiğini hesaba katarsak, gelecek hafta düzenlenecek olan çekilişe dair doğru tahminde bulunabilmek pek de kolay olmayacak.

Bir tek Avustralya’da geçerli

Fena haber şu ki, çekiliş yalnızca Avustralya bölgesindeki vatandaşlarla sınırı olan. Boost Juice dünyanın birçok ülkesinde faaliyetlerine devam ediyor olsa da dört tane Bitcoin yalnız Avustralya’da dağıtılacak. Eğer Avustralya’da yaşayan talihli okuyucularımız var ise Boost Juice’in internet sayfasını ziyaret ederek çekiliş hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirler.

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir