“Bana biri 69 GayCoin attı Eşcinsel Oldum” Dedi Apple’a Dava Açtı

Rusya’da D. Razumilov adlı bir davacı, Apple‘ın kendisini eşcinselliğe yönlendirdiğini iddia ederek teknoloji devine dava açtı. Govorit Moskva adlı mahalli medya organının haberine bakılırsa 2017 senesinde iPhone’una indirdiği kripto para uygulamasından bu yaz başka bir kullanıcının kendisine “69 GayCoin” attığını belirten D. Razumilov söz mevzusu kripto paraların kendisine “Denemeden yargılama” notuyla geldiğini iddia etti. D. Razumilov’un açıklamalarından bir kesit şu şekilde:

“Bana biri 69 GayCoin attı, Bundan sonrasında eşcinsel ilişkilere kapıldım şimdi bir erkekle tertipli ilişkim var”

Mahkemeye sunmuş olduğu yakınma dilekçesinde Razumilov “Kendi kendime düşündüm; hakikaten bir şeyi denemeden iyi mi yargılayabilirim? Bunun arkasından eşcinsel ilişkiye girmeyi denemeye karar verdim” ifadelerine yer verdi.

“Aradan iki ay geçti, başka bir erkekle yakınlaştım ve bu işin içinden çıkamıyorum. Şimdi bir erkekle tertipli ilişki içindeyim ve aileme durumu iyi mi açıklayacağımı bilmiyorum. Bahsi geçen mesajı aldıktan sonrasında hayatım daha fena bir hale geldi ve asla düzelmeyecek.”

Apple’ın “kendisini manipüle ettiğini ve eşcinselliğe ittiğini iddia eden Razumilov bu gerekçeyle Apple’dan 15 bin 300 dolar tazminat talep ediyor.

İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir