Bill Miller: 300 Dolara Bitcoin Almıştım

Wall Street yatırımcılarından milyarder işadamı Bill Miller, kripto paralara dair yapmış olduğu açıklamasında Bitcoin sahibi olanların talihli bulunduğunu deklare etti. Merkez Bankaları tarafınca kripto para rezervleri açılmasının gelecekte mümkün olabilecek bulunduğunu deklare etti. Kripto para rezervlerinin Bitcoin ile başlayabilecek bulunduğunu ifade eden Wall Street yatırımcılarından milyarder işadamı Bill Miller, bu rezervlerin fazlaca daha çok değerlenebilecek bulunduğunu ve bu sayede hazinelerin daha çok artabilecek bulunduğunu deklare etti.

Miller, açıklamalarında kripto para rezervleri hakkında pek detay vermezken, kripto para rezervlerinin pozitif yönde bir süreç doğurabilecek bulunduğunu ve yatırımcılar açısından da pozitif yönde bir sürecin olabilecek bulunduğunu deklare etti.

300 Dolar Fiyatla Satın Almış

Wall Street yatırımcılarından milyarder işadamı Bill Miller, elindeki Bitcoin’leri kendisinin 300 dolara satın aldığını ve şimdi bu değerin onlarca kat üstünde kazandığını belirterek adeta milyarlarca dolarlık kazanç sahibi bulunduğunu yeniden doğruladı. 300 dolarlık bir maliyet ile Bitcoin sahibi bulunduğunu belirten Miller’in elinde ne kadar Bitcoin bulunmuş olduğu merak mevzusu iken 100 ve daha çok Bitcoin sahibi olabilecek olduğu, bunu resmen açıklamama sebebinin de bu olduğu iddia edildi.

Miller ve benzeri yatırımcılar dünyada en fazla kazanan ve en fazla yatırımı bulunan kişiler olarak tanınıyorlar.

  • Bitcoin yatırımcılarının ufak bir kısmı en fazla kazanan grup iken, bu grubun milyarderlerden oluştuğu ve milyarlarca dolarlık kazanca haiz oldukları iddia edilmekte. Bu mevzuda net olarak bir sayı öğrenmek ise mümkün değil.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir