Binance Açıkladı: Kripto Para Piyasası Neden Düşüş Yaşadı

Binance’in araştırma departmanı Binance Research, Bitcoin ve kripto para piyasasının genelinde yaşanmış olan fena performansın nedenlerini yayımladığı bir raporla deklare etti.

Binance Research tıpkı dün JP Morgan‘ın açıklamış olduğu benzer biçimde Bakkt’ı suçladı. 23 Eylül’de resmen fizyolojik teslimli Bitcoin vadeli işlem sözleşmelerini piyasaya devam eden Bakkt, ne yazık ki beklentilerin fazlaca uzağında kalmıştı.

Ekim Ayında Yükseliş Devam Edecek

Geride bıraktığımız Eylül ayının sonlarına doğru 10 bin dolar seviyesi üstündeki hareketini sürdüremeyip süratli bir halde tekrardan 4 haneli sayılara gerileyen Bitcoin, Binance Research araştırmacılarına gore bu ay tekrardan bu yılki yükseliş trendine geri dönecek. Fena başlayıp fena biten Eylül ayına karşın kripto para piyasasını daha iyi günlerin beklediğini kaydeden araştırmacılar raporda şu ifadelere yer verdi:

“Ekim ayı daha fazlaca ümit vadeden bir yıl olacak. Bu ay birçok sual cevap bulacak. Etheereum’daki gas ücretlerinin artıp artmayacağı, Telegram’ın TON’unun ne vakit piyasaya sürüleceği ve ek olarak Bitcoin’in piyasaya hakimiyetinin ne yönde seyredeği belli olacak.”

1 Ekim 2019 itibariyle birçok kripto para yükselişe geçmiş durumda. CoinMarketCap’te irili ufaklı birçok kripto para projesinin %5 ila %10 arası kıymet kazanılmış olduğu görülüyor.

İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir