Binance CEO’sundan Altcoin’ler İçin Boğa Sezonu Açıklaması

Altcoin Rallisi Ne Vakit?

Geride bıraktığımız Haziran ayının son günlerinde Bitcoin 13.800 dolara kadar yükselirken altcoin’lerde ise herhangi bir hareketlilik görülmedi. 2017 yılının tamamında ve 2018 yılının başlarında bir ekip altcoin’ler gösterdikleri performansla Bitcoin’i geride bırakmıştı. Şimdi ise Bitcoin dolar karşısında birkaç kat kıymet kazanmasına karşın altcoin’lerde dişe dokunur bir yükseliş yaşanmadı. Bu yüzden yatırımcılar merakla altcoin’lere boğa sezonunun gelmesini bekliyor. Sadece bazılarına göre altcoin rallisi hiçbir vakit başlamayabilir.

Binance’in patronu Changpeng Zhao ise yatırımcıların merakla beklediği altcoin sezonu hakkında açıklamalarda bulunmuş oldu. Mevzuya ilişkin düşüncelerini Twitter hesabı üstünden paylaşan Changpeng Zhao şunları kaydetti:

2017’deki altcoin mevsimi ile bir sonraki arasındaki fark şu, yeni altcoin sezonunda white paper’lar olmayacak. Bir sonraki altcoin mevsiminde projelerin ürün ve kullanıcıları olacak. Hâlâ riskli yatırımlar olsalar da sektör artık oldukça daha sıhhatli.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir