Binance: Hacker’ları Yakalatana 250.000 Dolar Ödül Vereceğiz

Binance, 7 Mart tarihinde yaşanmış olan hack girişimi sonrasında yapmış olduğu izahat ile güvende olduklarını açıklamıştı. Bugün Binance tarafınca meydana getirilen basın bildirisinde ise hack vakası ile ilgili bilgisi olanların bu bilgiyi kendileri ile paylaşması durumunda 250.000 dolarlık ödül verilecek olduğu ve kişisel olarak suçluların tutuklanmasını sağlayanların bu ödülü paylaşabilecek olduklarını deklare etti.

Vaka ile ilgili olanların detayları kendilerine iletmesi durumunda bu ödülün ispatlanması ve kanıtların sunulması sonrasında verecek olduklarını belirten Binance yönetimi, ”hacker’ların yakalanmasını sağlayacak olanlara bu ödülü güncel kur ile vereceğiz, eğer birden fazla kişinin bu mevzuda bilgisi var ise ödülü paylaştırma hakkımızı saklı tutuyoruz.” açıklamasında bulunmuş oldu.

Binance Güvenilir Mi? Tartışması

Binance, ”kendimizi güvende hissediyoruz, sadece ihtimaller içinde saldırılara karşı daima öteki borsalar ile beraber ayakta ve sağlam durmalıyız” benzeri ifadeler kullandı. Meydana getirilen bu açıklamalar hala daha kullanıcılara yeterince itimat vermezken, bazı kullanıcılar borsanın hacklenmesi ile beraber ortaya çıkan sorunların aslına bakarsak bir hack vakası bulunduğunu ve bunun bir sonraki adımının hesaplarında olan tüm kripto paraların ve düzgüsel paraların çalınması bulunduğunu beyan etti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir