Binance Launchpad’te Satışa Sunulacak Yeni Kripto Para Projesi Belli Oldu: İşte Detaylar

Önder kripto para borsası Binance IEO’larına hız kesmeden devam ediyor. Dün meydana getirilen açıklamayla Binance’in Launchpad platformunda token satışı gerçekleştirilecek yeni kripto para projesi duyuruldu.

Binance cephesinden meydana getirilen açıklamaya gore Binance Launchpad’de satışa çıkartılacak yeni kripto para projesi  Band Protocol (BAND) olacak.

Neredeyse öteki tüm token satışlarında yapmış olduğu suretiyle Binance bu token satılmasında da bir takım değişikliğe gitti. Band Protocol için Binance katılımcı adaylarının BNB bakiyelerinin kaydının 17 Ağustos itibariyle başladığını duyurdu.

17 Ağustos Türkiye saatiyle 09:00 itibariyle hesabında minimum 50 BNB bakiyesi bulundurmayanlar Binance Launchpad IEO’suna katılamacayacak. Bu token satılmasında ek olarak her bir talihli bilet ile 300 dolarlık Band Protocol (BAND) satın alınabilecek.

Binance Launchpad’de toplamda 8.85 milyon dolarlık Band Protocol (BAND) satışı gerçekleştirilecek. Çekilişe katılan sadece bilet kazanamayan kullanıcılara ise 300 bin dolarlık token dağıtılacak.

IEO’da Band Protocol (BAND) arzının %12,37’si şu demek oluyor ki 12,368,200 BAND satılacak. Her bir  BAND token ise 0,473 dolardan satılacak. Toplam kazanan bilet sayısı ise 19.500 olarak açıklandı.

Çekilişte bilet kazanan talihli kullanıcılar ise 17 Eylül’de açıklanacak. Arkasından da bilet kazanamayanlar için BAND token airdrop’u gerçekleştirilecek.

Bu tarz şeyleri da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir