Binance US Bugün Açılıyor: Borsada Hangi Kripto Paralar Listelenecek?

Popüler kripto para borsası Binance’in ABD’deki kullanıcıları için geliştirdiği mahalli kripto para borsası Binance US bugün itibariyle kapılarını kullancıılarına açacak. Binance US ek olarak kullanıcılarından 1 Kasım 2019 evveliyatına kadar işlem tutarı almayacak.

Hangi Kripto Paralar Listelenecek?

Binance cephesinden 23 Eylül’de meydana getirilen açıklamaya bakılırsa mahalli kripto para borsası 13 işlem çiftiyle kullanıma sunulacak. Borsada yer edinen işlem pariteleri içinde Bitcoin (BTC), Ether (ETH), XRP, Bitcoin Cash (BCH), Litecoin (LTC), Binance Coin (BNB) ve Tether (USDT) benzer biçimde popüler kripto paralar içeriyor.

KYC Kayıtları Tamamlandı

Borsa kullanıcılarının Müşterini Tanı (KYC) kayıtlarını açılıştan ilkin yapmıştı. Binance ek olarak ana platformu Binance.com’da 23 Eylül’de meydana getirilen açıklamaya bakılırsa CoinMarketCap’te 18. sırada ter alanTezos’u (XTZ) listeleyecek. Tezos bugün itibaritle BTC, BNB ve USDT işlem çiftleriyle kullanıma sunulacak

Haftalık Teknik Çözümleme Serimize Göz Attınız Mı?

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir