Binance’de CELR ICO Satışı Tamamlandı

Şirket, 19 Mart’ta yazdı, büyük küresel kripto borsası Binance’in belirteç lansmanı platformu olan Binance Launchpad, 4 milyon dolarlık Celer Network (CELR) belirteç satışını tamamladı.

Jeton satışı 17 dakika ve 35 saniyede tamamlandı ve 597.014.925 CELR jetonun tamamı tek seferde satıldı.

Firmanın iki hafta ilkin duyurduğu benzer biçimde, CELR token satışı yalnızca Binance’ın kendi kripto para birimi Binance Coin’ini (BNB) kabul etti ve her CELR tokeninin kıymeti 0.000434 BNB ya da 0.0067 dolar değerindeydi. Bir BNB, 2,303.35821 CELR belirteçleri satın alabilir. Asgari yatırım tutarı 20 dolar olarak belirlenirken, azami katkı tutarı 1,500 dolar olarak kapatıldı.

Binance Launchpad, blok zinciri girişimlerinin kripto para birimini benimsemeyi hedefleyen ürünler geliştirmek için finansman artırmalarına destek olmak için tasarlanmış, hususi bir belirteç lansman platformudur. Bundan dolayı, Celer Network, hem ödeme işlemleri hem de genelleştirilmiş zincir dışı akıllı sözleşmeler için zincir dışı işlemlere olanak vermeyi amaçlayan bir katman-2 ölçeklendirme platformunu temsil eder.

Öncesinden, Binance Launchpad, Fetch.AI (FET) ve BitTorrent belirteci (BTT) benzer biçimde iki büyük belirteç satışına ev sahipliği yapmış oldu. BTT satışı 28 Ocak’ta sonlandı. Yatırımcılar 15 dakikadan daha kısa bir sürede 7,1 milyon dolar değerinde 50 milyar BTT tokeninin hepsini satın aldı. FET token satışları 25 Şubat’ta 6 milyon dolar arttı.

Basın zamanında, Binance, Hong Kong merkezli OKEx tarafınca hafifçe üstlenilen günlük işlem hacmine gore en büyük ikinci kripto değişimidir. Dün, tecim analizi platformu The Tie, kripto borsaları tarafınca bildirilen işlem hacminin yüzde 90’ının yanlış olabileceğini iddia eden bir araştırma yayınladı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir