Binance’nin Kullanıcı Sayısı Rekor Kırdı

Dünyanın en büyük kripto para borsası konumunda olan ve günlük 2 milyar dolar seviyesinin üstünde işlem hacmine haiz borsası olarak tanınan Binance yeni kullanıcı sayısını deklare etti. Milyonlarca kullanıcının kayıtlı olduğu ve alışveriş yapmış olduğu borsa sitesi üstünden, borsalara yönelik her türlü yatırım kabul ediliyor ve her türlü satış eğer ki Binance üstünde bulunan bir yatırım ise satışına öteki borsa sitelerinden ayrımsız olarak izin veriliyor.

Borsa sitesi olmasına karşın son dönemde yaşamış olduğu ciddi hack vakası sonrasında harekete geçen ve hacker’ların yakalanmasına destek olacak olan kişiye 250.000 dolar ödül verecek bulunduğunu açıklayan Binance yönetimi, hemen hemen daha hacker’lar hakkında informasyon sahibi olabilmiş değil.

7.9 Milyon Kayıtlı Kullanıcıya Haiz Oldu

Binance, kendi resmi sayfasından yapmış olduğu açıklamasında bugün itibari ile toplam 7.9 milyon kullanıcı sayısına haiz olduklarını ve bunun Hong Kong’un ve daha birçok ülkenin nüfusundan daha çok sayı bulunduğunu deklare etti. Tüm hesapların gerçek kullanıcılar tarafınca açıldığı Binance sitesi üstünde eğer ki düzmece hesap açmak isterseniz doğrulama yapamayacak olduğunuzdan dolayı hesap açılışınız onaylanmıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir