Bitcoin 2018 Sonunda Ne Kadar Olacak?

Bitcoin ile ilgili olarak 2018 yılının sonunda ne kadar olacağına dair tartışmalar sürüyor. Türkiye ve dünyada akım halinde olan kripto paraların son dönemde başta ABD olmak suretiyle tüm ülkelerde ilgi görmesi, bir taraftan ise devamlı olarak yaşanmış olan düşüşlerin peşinden tepki çeker hale gelmesi minik yatırımcıları endişeye sürüklüyor.

Ufak yatırımcı aslına bakarsanız azca olan parasının hangi alanda ve iyi mi daha çok kıymet kazanabilecek bulunduğunu sorarken, bunu araştırmış olduğu sırada problemler yaşıyor, panikliyor ve Bitcoin‘de yatırdığı parasını geri çekerek kaygı durumundan dolayı kar elde edemeden daha çok zarar ile piyasadan çekilme sonucu alabiliyor.

2018 Sonunda Artacak

İddialar ise 2018 yılı sonunda minik yatırımcılar için performans olarak pozitif olacak benzer biçimde. Zira 2018 yılı sonunda analist Tom Lee tarafınca meydana getirilen bilgilendirme mesajına bakılırsa ”25.000 dolar ve seviyesinde” olacak olduğu iddia edilen Bitcoin’in 2800 dolar seviyesine kadar gerileyebilecek olduğu, sadece daha sonrasında ise bu senenin sonunda üstün dereceli fiyatlara erişmesinin mümkün olduğu belirtiliyor. Kripto paraların artış göstermesi ile beraber yatırımcıların kazanması ise kesinlik kazanacak.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir