Bitcoin 24 Saat İçerisinde Yükselişe Geçti

Bitcoin son 24 saat içinde tekrardan yukarı yönlü olarak yükselişe geçti. Bitcoin yatırımcılarının merakla beklediği yükseliş haberlerinin son zamanlarda devamlı olarak bir aşağı yönlü, bir yukarı yönlü değişmesi ise piyasadan kar elde eden yatırım sayısını arttırıyor. Eski yatırımcılar kripto paraların düşük fiyatlarda ilerlemesine karşın elde ettikleri kar rakamlarının oldukça çok bulunduğunu açıkça belirtiyor.

Yeni yatırımcılar ise kripto para borsasında son dönemde yaşanmış olan krizler ve ciddi oranda kendilerini etkileyen düşüşlerin büyük olmasa bile ciddi kayıplara sebep bulunduğunu belirtiyor. Yatırımcıların Bitcoin yukarı yönlü davrandıkça ellerinde bulunan kripto paraları çıkarması da gözlerden elbet ki kaçmıyor.

%5.86 Kıymet Kazanmıştır

24 saat içinde averaj olarak değişken ve oynak kur dolayısı ile %5.86 oranında kıymet kazanılmış olduğu açıklanan Bitcoin’in, azca bir kıymet kazanmasına karşın yatırımcılarını sevinmiş olduğu ortaya çıktı. Kripto para piyasasının yukarı yönlü hareket etmesi mevcut itimatı tazelerken, kripto paraların kazanç rakamlarını fazlaca daha çok arttırmasından dolayı yatırımcı çekmek için fazlaca ciddi ehemmiyet taşıyor. Bitcoin şimdilerde 8000-9000 dolar seviyesi içinde tesirini gösteriyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir