Bitcoin almak ne kadar güvenilir?

Bitcoin almak ile ilgili ne kadar güvenilir olduğuna dair sık sık sorular sorulur ve Bitcoin yatırımının güvenilir olup olmadığı sorgulanır. Bitcoin ile ilgili olarak bir süredir devam eden bu sorgular çoğu zaman maalesef endişeye sevk etmiş olduğu benzer biçimde, niçin güvenilir olmadığı ile ilgili sorular sorulur.

BTC aslına bakarsak güvenilir olan ve gizli saklı olan bir kripto para biriminin en fazla tercih edilenidir. Bundan seneler öncesinde dahi hemen hemen daha Türkiye’de netin yeni geliştiği yıllarda dahi Deep Web adlı karanlık platformda kiralık katiller, yasa dışı işler yapanlar tarafınca ödemeler Bitcoin ile yapılır, bu sayede her iki taraf güvenliğini elde etmiş olurlardı.

En Oldukça Deep Web Üstünde Kullanılıyor

Bitcoin şu aşamada güvenilir olan bir para birimi demek doğru değildir. Sadece güvenilir olan bir para birimi olmasını sağlamak sizin elinizde olan bir önlemdir. Hesaplarınızı korursanız, bilindik sitelerden BTC alımı yapmış olursanız herhangi bir güvenlik problemi olmayacaktır. Bitcoin alacak olduğunuz site, hesap cüzdanınız ve şifrenizi, hesap bilgilerinizi kimse ile paylaşmazsanız güvenlik olarak Bitcoin, nakit para taşımaktan daha güvenli olacaktır.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir