Bitcoin Analizi: BTC 11 Bin Dolar Seviyesini Kırmayı Başarabilecek Mi?

Kripto para piyasasının nabzı çeşitli sebeplerin etkisiyle tekrardan terfi etti. Önder kripto para birimi Bitcoin 11 bin dolar seviyesini kırmak için fazlaca ciddi bir savaşım veriyor.

Bitcoin Analizi

Önde gelen uzmanların Bitcoin analizlerine bakılırsa kripto para piyasası tekrardan ufak ivme kazanırsa Bitcoin fazlaca kısa bir süre içinde ruhsal 11 bin dolar direncini kırabilir.

13.800 dolarla 2019 yılının en yüksek seviyesini geride bıraktığımız Haziran ayında kaydeden Bitcoin uzun soluklu bir düzeltme hareketi içinde. Bitcoin’in kıymeti şu anda 10.700 dolar seviyesinde.

Önümüzdeki saatlerde piyasada yeni bir satın alım baskısı oluşur ve hacim yükselirse Bitcoin’in 11 bin doları tekrardan kırması kaçınılmaz olabilir. Bitcoin dolar grafiğine bakılırsa popüler kripto para birimi için $11.000 ruhsal direnci öncesi $10.960’ta da oldukça eleştiri.

Bitcoin yıllara bakılırsa fiyatını devamlı arttırmayı başardı sadece şu sıralar BTC grafiğinde bir sıkışma görülüyor. Bilhassa Bitcoin blok ödülü yarılanmasına fazlaca kısa bir süre kalması sebebiyle bu sıkışmanın pek de uzun soluklu olacağı düşünülmüyor. Sadece uzmanların kısa vadeli Bitcoin analizleri BTC’nin USD bazında tekrardan 10 bin dolar altını görme ihtiamlinin devam etmiş olduğu yönünde. Fakat 10 bin dolar altına gerilemeden ilkin Bitcoin’i 10,600 dolarda ad eleştiri ve kuvvetli bir desteğin beklediğini de belirtelim.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir