Bitcoin Boğası Mike Novogratz’tan Çarpıcı Altcoin Açıklaması

Galaxy Digital CEO’su Mike Novogratz, altcoin’lerin büyük bir hayranı olmadığı biliniyor. Mike Novogratz, Miami’deki bir hedge fonu konferansı esnasında Business Insider’a verdiği röportajda mümkün olsaydı tüm altcoin’leri shortlayacağını kısaca kıymet kaybedecekleri öngörüsüyle işlem açacağını belirtti.

Novogratz, altcoin’lerin niçin yükseldiğini anlamıyor

Novogratz, Bitcoin’in dijital altın olduğuna inanıyor, bu yüzden Bitcoin’in sonsuza dek piyasada kalmaya devam edeceğine inanıyor. Piyasa değerine nazaran en büyük kripto para birimi şimdi İran çatışması ve koronavirüs salgını şeklinde küresel vakalara pozitif yönde tepki verme eğiliminde. Bugünün paylaşmış olduğu bir tweet’te, Wall Street efsanesi hem Bitcoin hem de sarı metal altın mevzusunda pozitif düşüncelerine yer verdi.

Dijital Galaxy CEO’su Mike Novogratz, milyarder hedge fon yöneticisi Ray Dalio’nun yazdığı rahatsız edici “Dünya Çıldırdı ve Sistem Kırıldı” makalesine tepki gösterdi. Wall Street boğası, yapmış olduğu paylaşımda daha çok durağan(durgun) varlık satın almak istediğini belirtti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir