”Bitcoin Bu Yılın Sonunda 50.000 Dolar Olacak”

BitMEX CEO’su Arthur Hayes, bu senenin sonunda Bitcoin fiyatında 50.000 dolar seviyesinin görülecek bulunduğunu deklare etti. Bitcoin fiyatının üstün dereceli kıracak bulunduğunu fakat bunun derhal öncesinde 5.000 dolara kadar gerileme olacağını belirtti. Hayes’in bu açıklamaları kısa süre içinde tüm dünyada kripto para gruplarında yayınlanırken, yatırımcıları bir nevi uyaran Hayes, 5.000 doların büyük bir fırsat olabilecek olduğu önerisinde bulunmuş oldu.

Yatırımcıların bir süredir eleştiri bir düzey olan 7.000 dolar seviyesini iyi mi aştıkları mevzusunda da izahat meydana getiren Hayes, bu durumun oldukca olağan bulunduğunu ve aniden artış yaşandığını ve kendilerinin dahi bu duruma şaşırdıklarını deklare etti.

50.000 Dolar Olursa Bazıları Aramızda Olmayacak

Bitcoin eğer ki yıl sonunda 50.000 dolar olur ise bazı kimseler milyoner, hatta milyarder olarak aramızda değil değişik grupların içinde olacaklar. Bazı kimseler ise binlerce dolarlık kazanç sahibi olarak ev ve otomobil sahibi olabilecek iken, bu durumun 50.000 dolar seviyesi olana kadar yatırım meydana getiren herkesi olmasa bile büyük bir çoğunluğu kaplayabilecek olduğu tahmin ediliyor. Yatırımcı kimselerin yıl sonuna kadar iyi mi sabredecek oldukları, yıl sonuna kadar dengelerin iyi mi değişecek olduğu mevzusu ise geleceğe dair merak mevzusu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir