Bitcoin Cash Savunucusu Roger Ver P2P Kripto Para Borsasını Duyurdu

Bitcoin Cash savunucusu ve Bitcoin.com’un CEO’su Roger Ver, Bitcoin Cash eşler arası tecim platformu Local.bitcoin.com’un lansmanını duyurdu. Yeni platform, Bitcoin merkezli LocalBitcoins.com ile direkt rekabet içinde olacak.

Platform 4 Haziran’da Tiananmen Meydanı protestolarının 30. yıldönümü onuruna yayına girdi. Local.bitcoin.com kullanıcıları, artık müşterini tanı (KYC) prosedürleri olmadan Bitcoin Cash satın alabilir ve satabilir.

Yeni OTC platformunun arkasındaki şirket olan Bitcoin.com, projenin amacının, kullanıcılara geniş bir avantaj yelpazesi sunmak ve  öteki eşler arası pazarlara meydan okumak bulunduğunu belirtti.

Roger err, proje hakkında daha çok informasyon verdi. Aslolan amacının “eşler arası (P2P) işlemlerin, kullanıcılarının kişisel bilgilerini gizli saklı tutmalarına müsaade eden bir değişiklik platformu oluşturmak bulunduğunu belirtti.

“Gizlilik hepimiz için önemlidir. Sadece, bir çok süre borsalar, bir hesap oluşturmanıza izin vermeden ilkin kendinizle ilgili her ayrıntıyı paylaşmanızı istiyor.

Başlıca rakibi localbitcoins.com bir işlem için %1, Ver’in platformu ise satıcılar için %0.25 ve alıcılar için 0.75 oranında komisyon alıyor. Ek olarak, kullanıcılar, platformun referans programından da faydalanabilir ve bu sayede referanslarının ödediği işlem ücretlerinin %20’sini kazanabilir. Ver, şu ana kadar Local.bitcoin.com’da 7.500’ün üstünde hesap oluşturulduğunu ve platformda 2.000’den fazla etken teklifin bulunduğunu belirtti.

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir