”Bitcoin Daha Fazla Yükselecek”

Fatfish Web Group’un CEO’su Kin-Wai Lau, Bitcoin ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada bu yıl ve gelecek senelerde yatırımcıların daha çok yükselme ile beraber daha çok kar elde edebilecek olduklarının açıklamasında bulunmuş oldu. Yatırımcılar hakkında yapmış olduğu açıklamada beklentilerin bu yıl daha çok bulunduğunu belirten Fatfish Web Group’un CEO’su Kin-Wai Lau, BTC sahiplerinin bu yıl içinde daha çok kazanacak olduklarını düşündüğünü deklare etti.

Yatırımcılar ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada ETF’ye hazır olunması uyarısında bulunan meşhur isim, bu sayede ihtimaller içinde durumlardan kaçınmanın daha kolay olacak bulunduğunu deklare etti.

Beklentisi Fazla

Fatfish Web Group’un CEO’su Kin-Wai Lau, beklentisinin çok çok fazla bulunduğunu ve kendisinin kısa süre içinde bu kadar büyük beklentiye haiz olmasının sebebi hakkında izahat yapmadı. Birçok analist yorumlarında kripto paraların bu yıl içersinde beklenmedik değişimler yaşayacak bulunduğunu iddia ederken, yatırımcılar bu mevzuda analistlerin yorumlarına ne kadar güvenilmiş olduğu mevzusunda sual işaretleri bulunduğunu belirtiyor.

Yatırımcılara nazaran beklenenden daha kısa sürede artışlar olması mümkün olsa bile bu ay içinde büyük artışların olmasının pek fazla ihtimali yok.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir