Bitcoin dünyanın ”yerli” para birimi olabilir

Bitcoin hakkında iddialar dünyanın yerli para birimi olabilecek olduğu yönünde. Bitcoin hakkında daha ilkin onlarca kere olduğu suretiyle ortaya atılan ve iddia edilen dünyada tüm devletler tarafınca ortak ödeme ağı olarak kullanılabilecek olduğu iddiaları gerçeği yansıtmazken, hükümetlerin arkasında kim yada kimlerin bulunduğunu bilmedikleri para birimlerini hele ki büyük ödemelerde kullanımı tamamen kabul edilemez ve dünyanın mevcut düzenine aykırı bir netice yaratır.

Sadece iddialar Bitcoin’in hükümetler tarafınca evvel depolanacak şekilde kullanılabilir halde tutulabilecek bulunduğunu ve Merkez Bankası yönetimlerinin bu mevzuda alacak oldukları önlemler yardımıyla kripto paraların güncel durumu ve gelecekteki durumu içinde iyi bir gözlem yapabilecek oldukları yönünde.

Bitcoin dünyanın ödeme birimi olabilir

BTC iddiaları içinde gelecekte dünyanın resmi ödeme birimi olabilecek olduğuna dair iddialar bulunuyor. Bu iddialar sık sık meydana gelse dahi, iddiaların ne kadar doğru olduğu yada gelecekte gerçek olup olmayacak olduğu mevzusu gizliliğini koruyor. BTC hakkında iddialar Almanya ve öteki bazı Euro bölgesi ülkelerinin ülkeler içinde bu şekilde küçük ödemeler deneyebilecek oldukları yönünde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir