Bitcoin Düşükken Alınmalı Mı?

Bitcoin ile ilgili olarak son dönemde düşük olmasından dolayı alınıp alınmayacak olduğu soruluyor. Bitcoin ile ilgili sorulan sorulan içinde ilk sırada yer edinen bu sual hakkında kimisi ‘‘evet yatırım yapılmalı” kimisi ise ‘‘hayır yatırım yapılmamalı” yanıtını veriyor. Bitcoin’e bu zamanda yatırım meydana getirecek olan bir şahıs gelecek aylarda artacak olduğu tahmin edilen Bitcoin’den binlerce dolarlık kar elde edebilir.

Bunun arkasında yatan sebep ise Bitcoin’in devamlı olarak durmadan düşüş ve yükseliş yaşama potansiyeline haiz bir kripto para birimi olması olarak gösterilebilir.

Yatırım Dikkatli Yapılmalı

Bitcoin‘e yatırım yapılacak olması durumunda devamlı olduğu şeklinde ne olursa olsun dikkatli yatırımlar yapmalı, bu yatırımların bizlere geri dönüş yapmış olup yapmayacak bulunduğunu iyi hesaplamalıyız. Bir taraftan meydana getirecek olduğunuz Bitcoin yatırımını yarın derhal bozduracak olmanız durumunda kazanma şansınız neredeyse asla yok iken, komisyon, düşüş ve öteki nedenler dolayısı ile kazanmak yerine kayıplar yaşama şansınız oldukça yüksek olacaktır. Uzun vadeli yatırımlar devamlı kazandırma potansiyeline haiz oldukları şeklinde, daha çok karlılık getirebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir