Bitcoin fiyatlarında yükselme olabilir

Bitcoin fiyatlarında bir süredir devam eden gerilemeler, kısa süre ilkin son bulmuş ve kripto paraların güçlenmesi mevzusunda daha etkili bir sürece girilecek olduğuna dair iddialar ortaya atılmıştı. Bitcoin fiyatlarında yaşanmış olan umutsuz değişimler ise yatırımcılar tarafınca ”negatif” olarak değerlendirilse de bir grup yatırımcının bu yükselişler ve dengelenme sürecinde daha çok artış olabilecek bulunduğunu beklemeye başladığı ortaya çıkmıştı.

6.300 dolarlık sınırda oldukça durağan(durgun) duran fakat kısa süre içinde yine değişiklik görmesi beklenen Bitcoin, bugün beklenen değişimi gösterdi ve yine 6.542 dolara kadar terfi etti.

6.500 dolar pozitif yönde oldu

Bitcoin için 6.500 dolar sınırının aşılması ve bu sınırın kısa süre içinde yine daha büyük artışları tetikleyebilecek güçte olabilecek olduğuna dair beklentiler bayağı fazla olmakta. Bitcoin yatırımcılarının ise 7.350 dolar sınırına kadar yatırımlarında daha dikkatli hareket etmeleri, daha çok yatırım yerine mevcut yatırımlarından daha yüksek oranlarda kar etmeye emek harcamaları ehemmiyet taşıyor.

  • Bitcoin fiyatlarındaki değişimi süre içinde gözlemlemek ve sonuca bakılırsa karar vermek daha çok kazanç sahibi olmak için etkili sonuçlar verebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir