Bitcoin Geriledi! Yatırımcılar Endişeli

Bitcoin bugün tekrardan geriledi. Yaşanmış olan gerileme süreci sonucunda Bitcoin‘de yaşanmış olan düşüşler ise yatırımcıları endişeye sevk ederken, bazı yatırımcılar bugün Reddit platformu üstünde paralarını geri çekmeye başladıklarını yazdılar. Birçok kullanıcı ise kripto paraların yaşayacak olduğu düşüş ile ilgili yeni iddialar ortaya attı.

Bitcoin’de yaşanmış olan düşüş ile ilgili olarak son dönemde birçok iddia ortaya atılırken, bu alanda bilgili ve uzman yatırımcılar yabancı platformlar üstünde yaşanmış olan düşüşün bayağı fazla devam etmeyecek bulunduğunu, bazı yatırımcılar ise yaşanmış olan düşüşün 2.800 dolar seviyesine kadar gerilemeye sebep olacak bulunduğunu iddia ediyor.

Önlemler Alın!

Yatırımcıların her türlü önlemleri başkalarının dediklerine bakmadan kendileri almaları gerekiyor. Zira kripto paraları yöneten kişi ve kişiler belli olmadığı benzer halde bir dakika sonrasında 0’a düşmesinin olanaksız olmadığı benzer halde bir dakika sonrasında 50.000 dolar seviyesine çıkmasının da olanaksız olmadığı bilinmelidir.

Kripto paralar ile ilgili olarak bir kısmını kazandıktan sonrasında çekmek en iyi şekilde karar vermenizi sağlayacağı benzer halde, oldukça kar edeceğim derken bayağı fazla zarar etmenizi engelleyecek bir etkendir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir