Bitcoin Haftalık Rekorunu Kırdı

Bitcoin tutarları bugün son 7 günlük rekorunu kademeli bir yükseliş yardımıyla kırdı. Bir süredir durağan(durgun) fiyata yakın durması dolayısı ile yatırımcıları endişelendiren ve kripto para sahiplerinin ”ne vakit yükselecek?” sorularını bununla beraber barındırmaya süregelen Bitcoin fiyatı yükselişe geçmesi ile yatırımcılarının yüzünü güldürmeyi de başardı. Yatırımlarını Ethereum’a yapanlar pişman olurken yatırım tercihini Bitcoin’den yana kullananlar ise tercihlerinden memnun kaldı.

Kar elde etmiş olduğu tutarı alan ve geri kalan tutarı hiçbir şekilde bozmayarak kar olarak ele alırken sıranın şimdi Bitcoin fiyatının olabildiğince düşmesini beklemeye ve yine yeni düşük fiyattan yatırım yapma zamanının beklenmeye başladığı açıklandı.

Haftalık Rekorunu Kırdı

Bir süredir beklenen ve bir türlü yükselmeyen BTC’nin 7 gündür devamlı düşüş ve çıkışlar yaşaması, 6.665 dolar sınırına kadar yükselmesinin ise bu 2 gün beklenmeyen bir gelişme olduğu piyasaya yansıdı. Yatırım icra eden kişilerin karlı çıktıkları, parasını durağan(durgun) olarak bekleten ve Bitcoin yatırımı yapmayanların ise kar elde etmenin tam tersine Bitcoin fiyatında yaşanmış olan artış dolayısı ile yeni yatırım yapmakta da kaygı ve güçlük çektikleri göze çarptı.

Bitcoin fiyatının gelecek 7 gün içinde daha çok yükselmesi mevzu olabileceği suretiyle düşüş yaşamasının da beklentiler dahilinde olabilecek olduğu bilgisi ve görüşü hakim.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir