Bitcoin Hakkında Flaş 2800 Dolar İddiası

Paul Day adlı analist tarafınca ortaya atılan iddialar bu senenin sonunda Bitcoin’de ciddi düşüş olacağını gösteriyor. Paul Day’ın iddialarına nazaran Bitcoin gelecek süreçte averaj olarak 2800 dolar seviyesine kadar gerileyebilecek. Hemen hemen son dönemde 7000 dolar seviyesine kadar gerileyen Bitcoin‘in Türkiye’de ciddi oranda yatırımcı sayısı sahibi olmadığını gösteriyor.

Sadece birçok Asya ülkesinde yaşayan kişiler, ABD ve AB üyesi ülkelerde yaşayan kişiler tarafınca sık sık kripto paralara yatırım yapılıyor. Mutluluk zincirinden ayrımsız olarak Bitcoin satın alacak olan kişilerin ilerleyen süreçte 2800 dolar seviyesine gerilemesi durumunda problemler yaşanabilecek bulunduğunu ortaya koyuyor.

1 Milyon Dolar İddiası Astronomik

Bir taraftan ise bazı analistler ve yatırımcılar Bitcoin’in gelecekte 1 milyon dolar seviyesine çıkacak bulunduğunu iddia ediyor. 1 milyon dolar seviyesine gelip gelmeyecek olduğu belirsiz olan Bitcoin’in bu seviyeye gelmesi durumunda ise fazlaca büyük kazançları bununla beraber getirip daha sonrasında yeniden ani satışlar dolayısı ile düşüş yaşayabilecek olduğu iddia ediliyor. Normal olarak bu süreçte birçok kişinin Bitcoin 1 milyon dolara çıkması durumunda varlıklı olacağı da kati.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir