Bitcoin Hakkında Max Keiser’den Açıklama

Max Keiser, Bitcoin fiyatının oldukça daha çok artacak bulunduğunu deklare etti. Yapmış olduğu açıklamalar ile tüm dikkatleri üstüne çeken Keiser, kripto paraların bu aşamada hemen hemen tam olarak yükseliş yaşamasa bile gelecekte oldukça daha çok artışlar olacak bulunduğunu beyan etti. Max Keiser, üretim maliyetlerinin artması dolayısı ile Bitcoin fiyatının kati olarak artmasını beklediğini, bunun ne vakit olacağından ise güvenilir olamadığını deklare etti.

Bir süredir 10.000 dolar sınırının altında olan Bitcoin, yükselişe geçmesi ile yatırımcıları yeniden umutlandırmış ve yatırımcılar kendilerinin fiyat yükselene kadar yatırımlarını ellerinde tutacak olduklarını açıklamıştı.

Kripto paralara dair Max Keiser, açıklamasında madencilik üretiminde fiyat artışlarının yaşanması ile fiyatın dengeli bir halde yükselecek bulunduğunu tahmin ederken, yatırımcıların aslolan beklentisinin fiyatın aniden yükselmesi ve 20.000 dolar sınırının geçmesi yönünde olduğu düşüncesi bir kez daha gündeme gelmiş oldu.

Daha Fazla Artacak

Fiyatın daha çok artması ile Bitcoin yatırımcısı şahıs sayısında da ciddi oranda artışlar yaşanmış olacak. Yatırımcı sayısının artması ile fiyat daha çok artış yaşayacak olurken, piyasa hacminin de buna eşit bir halde artacak olması durumunda oldukça daha iyi seviyeye gelmesini sağlayacak.

  • Bitcoin fiyatının artıp artmayacak olduğu yatırımcılara ve madencilere bağlı olarak değişiyor. Madencilik üretiminin artması ve azalması dahi kripto para tutarları üstünde ciddi etkiye haiz iken en küçük bir toplu satış tutarları derinden etkiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir