Bitcoin İçin Beklentiler Çok Olumlu

Bitcoin hakkında ortaya atılan ve yeni iddia edilen birçok data mevcut. Bu bilgiler içinde Bitcoin fiyatının bugünlerde 6.000 dolar sınırında olmasından dolayı yükselmesinin olanaksız olduğu, daha da fazla düşecek olduğu benzeri gerçek dışı tamamen yalan iddialar ortaya atılabiliyor. Aslolan beklenti ise kripto para piyasasında bu yıl içinde fiyatın oldukça daha çok artış yaşayacak olduğu, Bitcoin fiyatının ise 10.000 dolar sınırının üstüne çıkacak olduğu şeklinde.

Fiyatın yükselmesini sağlamak adına yatırımcılar ve hükümetler fazlası ile ehemmiyet taşırken bu yıl içinde 6.000 dolar sınırının altına inen ve bununla beraber geçen seneye oranla hala daha %140 oranında karlı durumda olan Bitcoin aslen herhangi bir yitik yaşamış bir kripto para değil. Tam aksine %140 oranında geçen seneye nazaran 6.000 dolar olsa dahi karlı durumda olan bir kripto para.

Fiyatı Oldukca Daha Fazla Artacak

Bitcoin fiyatı ile ilgili olarak fiyatın oldukça daha çok artacak olduğu yönünde iddialar mevcut. Bu iddialardan bazı bu yıl içinde 10.000 dolar olacak olduğu yönünde, bazıları ise yıl sonunda Aralık ayı sonuna doğru 60.000 dolar olabilecek olduğu yönünde.

Tam kati olarak Bitcoin ne kadar olur? Sorusuna cevap vermek ise bu aşamada fazlası ile zor iken bu yıl içinde en düşük beklenti ise dip dalga olarak 2.500 dolar sınırına gerileyip derhal peşinden en yüksek seviyesine yine çıkış yapması yönünde.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir