Bitcoin Kazançlıları Kazandıklarını Gizliyor!

Kripto paralardan bugüne dek milyonlarca insan milyarlarca dolarlık kar elde etti. Bugün Türkiye şartlarında Bitcoin’den milyonlarca dolarlık kar elde eden vatandaşlar olduğu oldukca açık bir halde bilinirken, sizce niçin hiçbir yurttaş Bitcoin’den ne kadar kazanç sağladığını açıklamıyor? Hemen hemen daha gelişmeye devam eden ekonomilerden birisi olan Türkiye’de kolay yoldan para kazanmak isteyen vatandaşlar Bitcoin ve benzeri yatırımları ile gündeme geliyorlar.

Bitcoin yatırımlarının daha çok artması ve kar elde etmesi ile vatandaşlar adeta ne işe yaradığını şaşırıyor ve kripto paralardan gelen bu geliri bazen ailesi ile dahi paylaşmıyor. Bu durumun arkasında yatan sebep ise karlılık durumunu gizleme ve ihtimaller içinde hırsızlık vakalarının önlenmesi olarak gösteriliyor.

Varlıklar Güvende, Kripto Paralar Bilinmiyor

Kripto paraların ölüm durumu olsa dahi hiçbir aile üyesi tarafınca dahi bilinmeyecek olması yatırımcılara itimat veriyor. Bilhassa ailesi ile problem yaşayan yatırımcıların ihtimaller içinde bir durumda mal varlıklarının Bitcoin’de kalması ve hiçbir kimse tarafınca kullanılamaması için dahi Bitcoin’e yatırımlar yaptıkları yorumlarına web üstünde sık sık olmasa da aralıklarla karşılaşılıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir