Bitcoin madenciliği yapmak daha fazla zor hale geldi

Bitcoin madenciliği yapmak isteyen ve bu işe yeni girmek isteyenlere uyarı durumunda olabilecek olan bu haberimiz ihtimaller içinde bir risk durumunda ne yapılması icap ettiğini ve iyi mi hareket edilmesi icap ettiğini açıklamasa bile dikkatli hareket etmekte yarar bulunduğunu gösterecek.

Yatırımcıların bir kısmının daha çok para kazanmak ve daha çok kar elde etmek istemesi dolayısı ile Bitcoin madenciliği düşüncesinin olması ve bu yönde kripto paralara ilgi gösteriyor olmalarına karşın bu yıl içinde son 3 ayda Bitcoin madenciliği yapmanın %48 oranında daha çok zor hale geldiği ortaya çıktı.

Fena Niyetli Kişiler Bozdu

Bitcoin madenciliği mevzusunda piyasada problemler olmasında en fazla etkili olan kişiler ise fena niyetli kişiler oldu. Bu kişiler yatırımcıların ne kadar fazla parası olursa olsun, ne kadar fazla kazanıyor olurlarsa olsunlar madenciliğe sürükleyerek daha çok problemler yaşanmasında etkili oldular.

BTC madenciliği yapmak daha çok zor hale geldiği için hem maliyetlerin artması, hem madencilerin daha çok kar elde etme hırsı dolayısı ile bir süre süresince zor günler yaşanacak olduğu rahatça görülebilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir