Bitcoin Milyarderi ”Uyuşturucu Kliğinde” Öldü!

Kısa süre içinde servetini fazlası ile yükselten 54 yaşındaki ABD’li kripto para milyarderi Matthew Mellon bugün yaşamını yitirdi. Kısa süre öncesinden beridir uyuşturucu kliniğinde kalmış olduğu öğrenilen 54 yaşındaki milyarder kripto para zengini Matthew Mellon’un uyuşturucu bağımlısı olduğu ve bundan dolayı uyuşturucu kliniğinde kalmış olduğu, yüksek dozda uyuşturucudan dolayı ise organlarının batkı ederek yaşamını yitirdiği açıklandı.

Mevzu hakkında Matthew Mellon’un ailesince izahat yapılmazken, bu kadar fazla servete ve oldukça iyi şansa haiz olmasına karşın bu yolu tercih ederek ölüme doğru yürüyen Matthew Mellon ile ilgili toplumsal medyada ”buraya kadar dayandı, servetini götüremedi” benzeri yorumlar yapılmış oldu.

1 Milyar Dolar

Matthew Mellon’un servetinin 1 milyar dolar olduğu tahmin edilirken, tüm servetinin çocuklarına kalması planlanıyor. Burada ise devreye Mellon’un kripto para hesaplarının devreye girmiş olduğu sadece evlatlarının tüm hesaplarda bulunan paraları rahatça çekebilecek oldukları suretiyle, daha evvelde Mellon tarafınca da kripto para borsasındaki paralarının çekilmiş olabilecek olduğu düşünülmekte. Basına bu yönde aile tarafınca bir informasyon verilmiş değil ve netlik kazanan bir mevzu değil.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir