Bitcoin Olumlu Hava Yaşıyor

Bitcoin artış periyodunun derhal arkasından düşüş süreci yaşamaya başlarken, yatırımcıların kripto paralar ile ilgili daha çok ilgi gösterdikleri ve yatırım oranlarının buna eşdeğer olarak arttığı belirtiliyor. Kripto paralarda yaşanmış olan artış son dönemde durmasına karşın yatırımcılar hala daha Bitcoin’den ümitli olduklarını ve gelecek haftalarda daha çok yükselmesini beklediklerine değinerek, öteki kripto paralarda da artışlar yaşanmasının önünde kendilerine nazaran hiçbir en küçük engelin dahi bulunmadığını belirtiyor.

Bazı yatırımcılar kripto paralar ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamalarda (Reddit) yatırımlarını korumaya ve ellerinde tutmaya devam edecek olduklarını, asla şu aşamada satmayı düşünmediklerine değinerek, kripto para yatırımlarının kendilerine er yada geç kazandıracak olduğundan ümitli olduklarını belirtti.

Bitcoin Yatırımına Talep Var

Bitcoin yatırımlarına son aşama talep olduğu bilinirken, Reddit.com adlı web sitesinde meydana getirilen paylaşımlarda kullananların ortak düşüncelerinin ”gelecekte” kazanacaklarından ümitli oldukları mevzusunda beklentileri olduğu açık, rahat ve net bir halde görülebiliyor. Zira bazı kullanıcılar ise ümitsiz olduklarını da belirtmiyor değil, bazı kullananların Bitcoin hakkında fazlaca fazla negatif fikir ve yorumları olduğu fazlaca açık.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir