”Bitcoin Organ Mafyası Ticaretinden Farksız Bir Şey”

Charlie Munger, açıklamalarında kripto paraları eleştirdi. Dünyada tanınmış adlardan birisi olan Charlie Munger, bu açıklamaları ile birlikte gündeme bomba şeklinde düşerken, açıklamalarında kripto para Bitcoin’in organ ticaretinden ayrımsız bir durum bulunduğunu ve bununla ilgili olarak ”boş bir iş” yorumunda bulunmuş oldu. Ara sıra meşhur adlar tarafınca Bitcoin hakkında ortaya atılan iddialar negatif olmasına rağmen, birçok kez meşhur yatırımcılar ve iş insanlarının bir kısmı Bitcoin’in pozitif yönde ve geleceğin para birimlerinden bir tanesi olacak bulunduğunu açıklamıştı.

Bazı yatırımcılar ise negatif açıklamaları ile gündeme gelmiş ve Bitcoin benzeri tüm kripto paraların güvenilmez bulunduğunu iddia ederek, kripto para dünyasında yaşanmış olan gelişmelerin negatif bulunduğunu açıklamıştı.

Bebek Ya Da Ergen Organlarına Benzetti!

Charlie Munger, Bitcoin ile ilgili olarak ”ben şimdi sizlere bebek yada ergen organları ile tecim yapabileceğimi söylesem buna ne derdiniz? Bu oldukça acımasızca, aptalca ve salakça bir şey olurdu, tıpkı boş iş olan Bitcoin’in olduğu şeklinde” benzeri ifadeler kullandı. Bu ifadeleri ile tepki çeken Charlie Munger‘e bazı kullanıcılar ”’bununla bunu karşılaştırmak için büyük zeka örneği sergilemek gerekiyor” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir