Bitcoin Sahiplerini Bekleyen Sürpriz Ne?

Bitcoin sahibi kişilerin kısa sürede büyük bir üstün dereceli fiyat seviyesi sürprizi bekliyor olabilir. İddialara nazaran gelecek birkaç hafta içinde Bitcoin fiyatında artışlar olmasının ve karlılık durumunun daha da fazla artmasının genel bir beklenti olduğu hakim. Yatırımcılarında bu yönde bir beklentisi mevcut iken tam anlamı ile ne vakit ne kadar fiyata haiz olacağı mevzusunda tam net bir informasyon olmadığı belirtiliyor.

Yatırımcı kişilerin bir süre daha sabretmesi ve beklemesi durumunda uzmanların görüşü de bu yönde iken, yatırımcı birçok kullanıcının gelecekte ümidinin son aşama fazla olduğu, aslına bakarsanız yatırım yapma sebeplerinin de gelecek orta vade ile uzun solukta daha çok kar elde etmeleri olduğu yönünde görüş birliği hakim durumda.

Daha Fazla Destek, Daha Fazla Artış

Bitcoin’e daha çok ilgi ve destek ile daha çok fiyat artışı beklenmesi düzgüsel ve naturel bir beklenti olsa bile gelecekte ne kadarlık bir fiyata haiz olabilecek olduğu mevzusunda net bir izahat yapılması her yatırım türünde olduğu şekilde net bir beklenti olmaması düzgüsel karşılanıyor.

Yatırım meydana getirecek olan kişilerinde kısa vadede yatırım yapmaları durumunda 7 aylık vakit dilimi ile 12 aylık vakit dilimi içinde elde edecek oldukları kar rakamlarının fazlaca daha çok olabilecek olduğu iddialarının ne denli doğru bulunduğunu gelecek aylarda görebileceğiz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir