Bitcoin Savunucusu Charlie Shrem’den Altcoin Açıklaması: Boğa Sezonu Kapıda Mı?

İlk Bitcoin yatırımcılarından Charlie Shrem kripto para sektörüne dair bazı açıklamalarda bulunmuş oldu. Charlie Shrem, CNBC‘ye verdiği röportajda uzun süredir dişe dokunur bir performans sergilemeyi başaramayan kripto para piyasasının yeninden yükselişe geçeceğine inandığını belirtti.

Altcoin’lerin gelişim içinde bulunduğunu dile getiren Shrem’e gore son dönemde yaşanmış olan gelişmeler gelecekte altcoin’ler için yükselişin fitilini ateşleyecek.

Ayı Sezonu Pek Uzun Sürmeyecek

2017’deki efsanevi boğa sezonunun 2018’de yerini ayı sezonuna bırakmasıyla uzun soluklu bir çöküş yaşayan altcoin’ler bir süredir yaşam emaresi göstermiyor. Bunun ana sebebinin pek oldukca kripto para yatırımcısının altcoin’leri terkederek Bitcoin’e geçiş yapması olduğu tahmin ediliyor. Sadece Charlie Shrem’e gore bu durum uzun sürmeyecek.

Altcoin’lerin ve altcoin sektörünün gelişime değişime devam edeceğini belirten Shrem, uzun solukta de oldukça ümitli. Bitcoin’in erken dönem yatırımcılarından Shrem ek olarak sektördeki bazı şirketlerin fena gidişatını ise kullanışlı ürünler geliştirememelerinden ve bundan ders almadıklarından kaynaklandığına inanıyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir