Bitcoin takibi nasıl yapılmalı?

Bitcoin’e yeni yatırım halletmeye başlamış olacak olan yada yatırımlarını başlatmış olmasına karşın iyi mi kar edebilecek bulunduğunu merak eden yatırımcıların aklında bulunan en fazla merak uyandıran sual ”Bitcoin’i iyi mi takip edeceğim?” yönünde olacaktır. Yatırımcılar büyük çaplı yada ufak çaplı olsun yada olmasın kar etmenin yolunun Bitcoin’i kovuşturmak ile başlamış olacak bulunduğunu unutmamaları gerekir.

Sadece sık sık BTC takip edeni yapmak yada öteki kripto paraların hangi seviyede bulunduğunu kovuşturmak mümkün olmamaktadır. Bununla ilgili olarak ”satış emri” vererek BTC takip edeni yapmayı sık sık yapmak zorunda kalmayabilirsiniz. Bitcoin ile ilgili belirli bir miktara ulaştığında satışının yapılmasına dair satış emri vermeniz sonucunda kar elde edebilirsiniz.

3 Saat Aralıklarla Denetim Edebilirsiniz

Gerek sitemiz üstünden, gerek ise Bitcoin satış siteleri üstünden her 3 saatte bir kez BTC‘nin son durumunu denetim etmeniz durumunda daha iyi kar elde edebilirsiniz. Her saat denetlemek size kısa vadede kazandırabileceği şeklinde, süre açısından yitik yaşatacak ve her saat başı size herhangi bir kazanç sağlamayacaktır. Bitcoin’in uzun vadeli bir yatırım olarak görmeniz kazançlarınızın daha çok artmasını sağlayacak ana etkenlerden ilki olmalıdır.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir