Bitcoin üretimi için ne yapılması gerek?

Bitcoin madenciliği olarak malum ve birçok kişinin bugüne dek kazanılmış olduğu paralar ve elektrik faturalarından söz etmiş olduğu Bitcoin üretimi sandığınız kadar kolay ve derhal yapılabilecek bir iş değildir. Aksine mevcutta herhangi bir halde maddi gücü olmayan bir vatandaşın kripto para madenciliği yapması yasal olarak herhangi bir engel olmasa bile maddi olarak engeller önüne çıkacağından dolayı sıkıntılı olacaktır.

Bitcoin madenciliği olarak tanımlayabileceğimiz kripto para madenciliği ilk olarak bir sistem üstünden enerji bağlılığı ile yapılabiliyor. Hazır olarak bir sistem aylık olarak 5000 TL civarında kazanç sağlayabildiği şeklinde bir sistem üstünde 15 ekran kartı yada daha fazlası olabiliyor. Averaj olarak 20 ila 30 bin içinde hazır bir madencilik aletinın aylık kazancı değişiklik göstermekle beraber 6000 TL civarında kazanç elde edecektir.

Cihazlar Kendisini Birkaç Ay İçerisinde Amorti Edecektir

BTC madenciliği için hazır bir aygıt tercih etmeniz durumunda averaj olarak kendisini 1 seneye kalmadan amorti edecek ve size kar sağlamaya başlayacaktır. Sadece CPU mining diye anılan işlemci ve bilgisayar üstünden meydana getirilen madencilikte ise kazançlar eskisine oranla fazlaca fazla düşük olduğu ve fazlaca fazla güç harcayarak hasarlara sebep olabildiği için kardan ziyade zarar getirmektedir.

BTC madenciliği yapmadan ilkin enerji tüketimi ve öteki ihtimaller içinde hasarlar ve BTC’nin mevcut durumunu göz önüne alarak üretime başlamanızda yarar vardır.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir