Bitcoin Yatırımcısından Ethereum Yorumu

Bitcoin yatırımcısı Roger Ver, açıklamaları ile kripto para dünyasının dikkatini çekti. Bitcoin ve Ethereum hakkında değişik değişik açıklamalar meydana getiren Roger Ver, Ethereum’un Bitcoin’i geçmesinin olası bulunduğunu deklare etti. Bitcoin’de 20.000 dolar seviyesine yakın seviyeye çıkılmış olduğu dönemde Ethereum’un 1400 dolar seviyesinde bulunduğunu açıklayan yatırımcı Ver, Bitcoin’in 2 kat kıymet kazanmasına karşın Ethereum’un bir kez daha kıymet kazanması durumunda Bitocin’i geçecek bulunduğunu belirtti.

Ethereum’da her gün daha değişik değişimler ve yenilikler yaşandığını, devamlı olarak kıymet kazanan kripto para bulunduğunu belirten Ver, bu sayede Ethereum yatırımcılarının gelecekte oldukça daha çok artmasını beklediğine değiniyor.

”Kaderinde Bir tek Yükselmek Var”

Bitcoin’de dengesizlikler bulunduğunu, sadece Ethereum yatırımcılarının rahat hareket edebileceğine değinerek sözlerine devam eden Ver, ”Ethereum’un kaderinde bir tek fakat bir tek daha çok kazandırmak ve yükselmek var” dedi. Bitcoin’e oranla son dönemde Ethereum kendisine yatırımcı dünyasından birçok yatırımcıyı çekmeyi başarırken, Bitcoin’e oranla kıymet kazanmak mevzusunda daha başarıya ulaşmış olacağı birçok yatırımcı tarafınca ifade ediliyor. Şu aşamada Bitcoin’i geçmesi beklenmeyen Ethereum, gelecek süreçte ise Bitcoin modelinin önüne geçebilecek tek rakip olarak değerlendirilmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir