Bitcoin yıl sonu beklentisi ile gücünü koruyor

Bitcoin fiyatlarının yıl ortasından itibaren düşüş yaşamaya devam etmesi kripto para sahiplerini üzüyor. İnsanların kripto para sahibi olmasında etkili olan sebep kripto paraların oldukca iyi kazanç sağlamasından dolayı olurken, birçok insan ise kripto paraların kendisine ne süre kazandıracak olduğu sorusunu soruyor. Bitcoin sahibi olanlar ne süre daha oldukca para kazanacak olduklarını, altcoin sahibi olanlar ise ne süre Bitcoin fiyatı ile beraber altcoin fiyatlarının daha çok artacak bulunduğunu soruyor.

Yatırımlarını tek bir kripto parada tutmayı isteyen ve bunu başaran sınırı olan sayıda şahıs kazançlarının oldukça iyi seviyede olmasından dolayı fiyatın artıp artmayacak olduğu beklentisinde olduklarını fakat bu seviyenin yitik yaşanması için daha erken bulunduğunu ifade ediyor.

Yakalayanlar talihli!

Bitcoin fiyatını zirvede iken yakalayanlar ve satış yapanların bu yıl en talihli kişiler oldukları, gelecek aylarda ise yine bu şekilde bir zirvenin görülebilecek olduğu tahmin ediliyor.

  • Bitcoin fiyatının gelecek aylarda artacak olduğu beklentisi ise yatırımcıların beklentilerinin yıl sonu için daha istekli olmalarında oldukca etkili oluyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir