Bitcoin’de Görülebilecek En Yüksek Seviye

Kripto para piyasasının bu ay itibari ile uzun süredir yaşanmış olan düşüşü geride bırakır hale gelmesi ve kripto paralar ile ilgili son dönemde daha iyi bir sürecin yaşanmaya başlaması sektörün daha çok yatırım çekmesini sağlıyor. Bir sektör, gelir kaynağı haline gelen kripto paralar artık insanlara kazandırmaktan öte bir hobi haline gelirken, kripto paraların ne kadarlık bir yükseliş yaşayacak olduğu, ne kadar fazla yükselebilecek olduğu ve en düşük seviyesinin ne kadar ve ne süre gerçekleşebilecek olduğu ile ilgili devamlı olarak değişik ve türlü türlü iddialar ortaya atılıyor.

Bugünlerde ise yabancı kripto para forumlarında aslolan mevzular içinde kripto paraların averaj 90 günlük süre içinde ne kadarlık bir yükseliş yada düşüş yaşayabilecek bulunduğunun aksine averaj piyasa seviyesinin ne kadar olacak olduğu yönünde olmuş durumda.

8.500-8.800 Olabilir

Yabancı kullananların paylaşımlarına bakılırsa en azından tahmin olmasına karşın averaj seviyenin 8.500 dolar ila 8.800 dolar içinde olması beklenmekte. Yatırımcıların bu tür moral verici tavsiyeler ve başkalarının düşüncelerine ne olursa olsun SAYGI duyması gerektiği ve eleştiri yapmadan ilkin kendilerinin kripto para yöneticisi olmadıklarının bilincinde olması ise iletişimi daha çok güçlendirecektir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir