Bitcoin’de umut azalıyor mu?

Bitcoin fiyatının bugün gerilemesi ile beraber kripto para sahipleri bir ekip umutsuzluklar yaşadı. Bazı yatırımcılar aniden yaşanmış olan ve ardı arkası kesilmeyen bu düşüşlerin ne kadar süre devam edeceğinden ve ne kadar süre sonrasında yine yükselecek olduğundan güvenilir olamadıklarını ifade ederken, bazı yatırımcılar ise kısa sürede yaşanmış olan bu düşüş ve gerileme trendinin umutsuzluğa sebep bulunduğunu ifade ediyor.

ABD’li yatırımcıların bir kısmı yatırımlarının güvende olup olmadığı mevzusunda kararsızlıklarının bulunduğunu ve bu düşüşler sonrasında kendi yatırımlarına ciddi oranda kayıplar bulunduğunu ifade ederek, daha çok düşüş olup olmayacak bulunduğunun hala daha bilinmediğini ifade etmekteler.

Itimat sağlayacak bir yönetici yok!

Bitcoin fiyatı ile ilgili olarak itimat temin edecek ve dolar kurunda olduğu şekilde hükümetler tarafınca tedbir alabilecek kimse olmadığından dolayı yatırımcıların büyük bir kısmı ne bulunduğunun farkına dahi varamadan bu düşüşlerden derhal sonrasında anında otomatik işlem olarak satış yolunu tercih edebiliyorlar.

Yatırımcılar bu tür 1.000 dolara yakın düşüşlerin kolay kolay düzelmediğinin de bilincinde olduklarını ve dikkatli hareket edilmezse daha çok büyük sorunların yaşanabilecek bulunduğunu tahmin ediyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir