Bitcoin’deki Fiyat Düşüşüne Rağmen “Octagon Strategy” Fiyatların Artacağını Belirtiyor

Kripto para komisyon şirketi Octagon Strategy, bugünkü fiyat düşüşüne ve gelecekte beklenen risklere karşın, firmanın bitcoin’de “yükselişe” devam ettiğini deklare etti.

Bitcoin’in fiyatlarındaki devamlı düşüş piyasayı mühim seviyede tedirgin ediyor.

Octagon Strategy baş danışmanı Ryan Rabaglia’nın 1 Temmuz’da gösterilen bir röportajda CNBC’ye verdiği demeçte, bakış açısının bitcoin’in geleceğinin değerlendirilmesinde uzun bir yol kat etmiş olduğu açıklandı. Rabaglia, bitcoin pazarının bir “gelişme evresi” olarak kalmasıyla kısa süreli düşüşlerin yaşanacağını belirtti. “Bir tek sekiz yaşındaki” bir pazar ibaresini belirterek firmasının yükselişinin nedenini deklare etti ve bitcoin için “Yılda yüzde 100’lük bir verim” anlamına geliyor ve bu da oldukça dikkat çekici ifadelerini kullandı.

“Bence bu kripto para pazarında durumun nereden geldiğini anımsamak daha garip oluyor ve yıl içinde yüzde yüzün üstünde artış sağlandı” dedi.

Piyasada regülasyonun negatif tesirini sorguladığında, Rabaglia, pazarın şu anda içinde bulunmuş olduğu “düzenleyici aşama” nın “iki ucu keskin bir kılıç” olarak ele alınması icap ettiğini belirtti.

Sektörün düzenleyici sonucuna güvenirken, bitcoin’in düşüş hareketini de etkileyerek toparlanmasına yol açacaktır.

“Bu pazar çevresinde devam eden belirsizlik, insanların bitcoinde yaşanmış olan düşüşün nerede biteceğini bilmediği için daha da ileriye götürüyor” dedi. Bununla beraber, belirsizliği bununla beraber getiren aynı mevzu, onun tekrardan canlanmasına da yol açacaktır.

Son olarak;

“Bu düzenlemeyi hakikaten kurduktan sonrasında, pazara girecek olan ustalaşmış ve geleneksel yatırımcılar bu desteği düzenleyicilerden alacaklar.”

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir