Bitcoin’den kazandığı para ile lüks otel yaptırıyor

Kanadalı Calvin Ayre, o hemen hemen daha 56 yaşlarında orta yaşlı bir o denli genç bir adam. Basit insanlardan herhangi bir farkı olmayan sadece Bitcoin’e ilk zamanlarında yapmış olduğu yatırımlar yardımıyla aniden yükselen ve multimilyoner olarak tüm dünyaya adını duyuran bir isim. Bugünlerde yaptıkları ile adından söz ettirmeye devam eden 56 yaşındaki Kanadalı Ayre, almış olduğu bir karar sonucunda kendisinin Bitcoin’den kazanılmış olduğu paranın bir kısmı olan 100 milyon dolarlık kısmı ile lüks bir otel yaptırmaya karar verdiğini, yatırımını bu şekilde değerlendirmek istediğini açıklaması ile tüm dünyaya şoka uğrattı.

Oldukça yüksek kazanca haiz olan Ayre, yatırımının bir kısmı olan 100 milyon doların kendisi için oldukca büyük bir para olmadığını adeta açıklamaları ile ifade ederken, Antigua ve Barbuda başbakanı Gaston Browne, hususi ekonomik elçi konumunda olan Ayre tarafınca yaptırılacak lüks otel dolayısı ile Ayre’ye teşekkür ettiklerini açıkladı.

Kripto Para ATM’leri Yerleştirilecek

Otel içinde kripto para ATM’lerinin yerleştirilecek olduğu, ödemelerin kripto para vesilesiyle yapılabilecek olduğu açıklanırken, bir taraftan da otelin lüks duygusal akşamlar geçirmek isteyen çiftler için aranan ve sevilen bir otel olacağı ifade edildi. Otelin bitiş zamanı ile ilgili ise herhangi bir data paylaşılmadı.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir